Hynek Čermák představuje fotografické akty na výstavě Akta Erotika 2017

Pozvánka

Společnost Art Mozaika připravila druhé pokračování výstavního projektu Akta Erotika. V roce 2016 tvořily výstavu, která se zabývá lidským tělem v dílech českých a slovenských malířů a fotografů, pouze umělecké fotografie. Letošní výstava je rozšířena o grafické listy, kresby, malby a keramické sochy převážně současných autorů.

Součástí programu výstavy Akta Erotika 2017 je projekt „výstav ve výstavě", o kterém jsme psali zde. Klade si za cíl oživit již stávající koncept výstavy komorními prezentacemi dalších výtvarníků, kteří svoji tvorbu spojují s aktem či erotikou.

Dvanáct fotografií aktů významného českého herce a fotografa Hynka Čermáka doplní výstavu Akta Erotika 2017 a stane se součástí expozice až do jejího závěru.

cermakcermak1Hynek Čermák je úspěšným českým hercem, kterého známe z mnoha filmů a televizních seriálů. Zároveň je také velice poučeným a nadšeným fotografem, který si vybral královskou disciplínu v této branži - umělecký akt, jak v plenéru, tak v ateliéru.

Slavnostní večer u příležitosti zahájení „výstavy ve výstavě“ Hynek Čermák: Fotografie - akty se koná v Galerii Opletalka (Opletalova, Praha 1) ve čtvrtek 6. července 2017 od 1:00 hodin.

Výstavu Hynek Čermák: Fotografie - akty můžete v pražské galerii Opletalka navštívit do pátku 15. září 2017.

Autor: art-tour.cz

Další pozvánky na výstavy a vernisáže výtvarného umění najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery