Výzva pro výtvarníky - Kalendář Andělíčci, andělé... a andělky 2022

Reportáž

V lednu 2014 uspořádala kutnohorská umělecká agentura ArcusGallery v dnes již neexistující místní čajovně Káča výstavu obrazů, grafických listů a objektů Andělíčci, andělé... a andělky. Pro rok příští se agentura k tématu vrací a v těsné spolupráci s edicí Tempus in Immortalibus Lapidibus připravuje stejnojmenný umělecký sběratelský velkorozměrový nástěnný kalendář...

kalendar andel 22 1kalendar andel 22 2Naváže tak na úspěšné kalendáře z roku 2021, Hory Kutné v umění výtvarném a František Leták: Obrazy, jimž také předcházely výstavy připravené ArcusGallery. Edice Tempus in Immortalibus Lapidibus se specializuje na vydávání uměleckých sběratelských nástěnných kalendářů, vedle výše zmíněných připomeňme ještě alespoň Anděly Bohunky Waageové 2021, s nímiž připravovaný kalendář tématicky souzní, nebo kalendáře pro čajochy a čajovny.

Třináctilistový kalendář Andělíčci, andělé... a andělky 2022 bude opět o rozměrech 500 x 500 milimetrů, se spirálou v hlavě a pevnými zády. Základ kalendáře vytvoří umělecká díla výtvarníků dloudobě spolupracujích s Galerií myrro, která je třetím spoluvydavatelem.

kalendar andel 22 3A právě internetová Galerie myrro chce dát renomovaným, ale i regionálním či začínajícím výtvarníkům možnost nabídnout svá díla k reprodukci do připravovaného kalendáře Andělíčci, andělé... a andělky 2022. Zájemcům rádi odpovíme na otázky i poskytneme další a podrobnější informace. Proto neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky (722 711 226) nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autor: MiM
Zdroj snímků: i-passage.cz

Další reportáže ze světa výtvarného umění najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery 

kalendar andel 22 4